O nás

Jsme mladá autoškola, která se specializuje na bezpečnost na cestách a za volantem. Jméno, SAFETY CAR, vystihuje naše hlavní poslání - učit řidiče tak, aby bezpečnost na silnicích nebylo v jejich stylu řízení a myšlení chápáno jako sprosté slovo, ale aby za něj co nejdříve převzali plnou zodpovědnost.

Propojujeme klasické moderní výukové a výcvikové postupy s dlouholetými zkušenostmi z center bezpečné jízdy
a polygonů, kde jsme certifikovanými instruktory pod záštitou Asociace center pro zdokonalování řidičů AČR.    

V našem týmu najdete jak zkušené lektory, tak "profesní" nováčky, kteří po pečlivém zaškolení se zapálením předávají své zkušenosti dál. Všechny nás spojuje jedno - nadšení pro věc a chápání této nelehké práce jako poslání.

Řídíme se heslem "RESPEKT, ÚCTA, POKORA"

Naše autoškola se vyznačuje vysoce individuálním přístupem ke všem klientům. Každý člověk je jiný a má rozdílné potřeby, proto se snažíme přizpůsobit výuku a ušít ji na míru. Nejsme jen strohými instruktory, ale přátelskými průvodci na cestě k získání řidičského oprávnění. 

Druhý význam našeho názvu je s nadsázkou tak trochu i omluva za "pomalost". Každý správný safety car přeci seřazuje za sebou všechny závodníky, aby zajistil bezpečí na trati :) ... takže budete-li někdy za námi v koloně, nádech výdech, každý jednou začínal a my Vám slibujeme, že brzy uhneme :)